Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці

На базі нашого садочку відбулося свято "Андріївські вечорниці" У цей святковий день наші вихованці дізналися усі стародавні традиції цього свята, а ще: танцювали, співали, грали веселі ігри! Та, як же без смачної та запашної Калити. Всіх з початком зимових свят.
Прощавай дитячий садок!

Прощавай дитячий садок!

26 травня відбувся випуск старшої групи «Пізнайки». Такий важливий, зворушливий, особливий та надзвичайно хвилюючий момент у житті настав для випускників приватного дошкільного навчального закладу «Щасливе дитинство» та їх батьків.
Музично-театралізована казка «Дюймовочка» на англійській мові.

Музично-театралізована казка «Дюймовочка» на англійській мові.

18 травня у музичній залі приватного дошкільного навчального закладу «Щасливе дитинство» відбулася музично-театралізована казка «THUMBELINA». Вихованці середньої групи «Чомусики» ставили музично-театралізовану казку англійською мовою, під керівництвом викладача англійської мови Гевелюк Ірини Анатоліївни. Також у постанові були залучені вихованці групи раннього віку, молодшого та старшого дошкільного віку. Постанова була незвичайна, всі пісні та слова героїв казки були на англійській мові, незвичайні танцювальні композиції. На свято були запрошені батьки.