Маленькі футболісти

Маленькі футболісти

На базі приватного дошкільного навчального закладу "Щасливе дитинство" функціонує спортивний гурток з футболу. Гурток проходить перед вечерею, яка за режимом дня о 17.00. Всім вихованцям садочку мати з собою спортивну форму, кросівки та командний настрій! Наші дітки люблять спорт - ми любимо наших діток.
Ще вчора дошкільнята, сьогодні школярі!!!

Ще вчора дошкільнята, сьогодні школярі!!!

Дорогі батьки, подивіться як виросла вже дітвора. Вітаємо з першим випуском наших дітей, спасибі дорогі батьки за ваше терпіння, за те, що довірили нам найдорожче скарб - ваших дітей, що протягом цих років ви завжди підтримували і допомагали нам, спасибі за те, що ви цінуєте і поважаєте нас, спасибі що ви виростили таких прекрасних дітей, яких ми полюбили всім серцем, ми вас любимо, цінуємо і поважаємо .. Ми вас не забудемо, і ви нас - не забувайте!
Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці

На базі нашого садочку відбулося свято "Андріївські вечорниці" У цей святковий день наші вихованці дізналися усі стародавні традиції цього свята, а ще: танцювали, співали, грали веселі ігри! Та, як же без смачної та запашної Калити. Всіх з початком зимових свят.
Хореографічний гурток

Хореографічний гурток

Шановні батьки, на базі садочку діє хореографічний гурток "KVITKA" Заняття з сучасного та класичного танцю буде проводити дипломований спеціаліст - Коник Аліна Ігорівна. Набір проводиться за наступними віковими групами: - babydance (4-5 років) - дошкільнята (5-6 років) Детальна інформація за номером 067 382 43 82. Відкрийте новий танцювальний світ для своєї малечі.
Прощавай дитячий садок!

Прощавай дитячий садок!

26 травня відбувся випуск старшої групи «Пізнайки». Такий важливий, зворушливий, особливий та надзвичайно хвилюючий момент у житті настав для випускників приватного дошкільного навчального закладу «Щасливе дитинство» та їх батьків.
Музично-театралізована казка «Дюймовочка» на англійській мові.

Музично-театралізована казка «Дюймовочка» на англійській мові.

18 травня у музичній залі приватного дошкільного навчального закладу «Щасливе дитинство» відбулася музично-театралізована казка «THUMBELINA». Вихованці середньої групи «Чомусики» ставили музично-театралізовану казку англійською мовою, під керівництвом викладача англійської мови Гевелюк Ірини Анатоліївни. Також у постанові були залучені вихованці групи раннього віку, молодшого та старшого дошкільного віку. Постанова була незвичайна, всі пісні та слова героїв казки були на англійській мові, незвичайні танцювальні композиції. На свято були запрошені батьки.