Прощавай дитячий садок!

26 травня відбувся випуск старшої групи «Пізнайки».

Такий важливий, зворушливий, особливий та надзвичайно хвилюючий момент у житті настав для випускників приватного дошкільного навчального закладу «Щасливе дитинство» та їх батьків. Ось і виросли малюки, ще недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в дитячий сад - і ось вже прийшла пора сказати прощальні слова дитячому саду. Попереду школа - шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки і букварі. Перші труднощі, відповіді коло дошки, оцінки і домашні завдання.

Випускне свято зібрало багато гостей у музичному залі дитячого садочка. Свято було незвичайне, в стилі ретро. Всі пісні, вірші та незвичайні танцювальні композиції відповідали цій темі, навіть оформлення залу було в цьому стилі.

Випускники довго і з великим нетерпінням чекали свята, терпляче і наполегливо готувалися до нього разом з педагогами. Дякуючи спільній наполегливій та кропіткій праці педагогів свято було просто надзвичайним, хореографічні композиції та дійства, музичні колективи зачаровували своєю красою та самобутністю.

Тож побажаємо, щоб у кожного сьогоднішнього малюка в неминучому дорослому житті обов’язково здійснилася дитяча мрія.